0 536 432 0751
mikailuguz-@hotmail.com
Anamur / Mersin
AKTİF ELEKTRİK
30 yıllık terjübe ile, Kalite ve güvenin adresi
Pazartesi-Cumartesi
08:00-19:00
Hakkımızda
ANAMUR KOMPANZASYON
Anamur kompanzasyon 2010 yılında Endüstiriyel Elektrik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana Elektrikte kumanda ve otomasyon alanındaki dürüstlük ilkesi anlayışından bir an bile ayrılmayan, işinden ve işciliginden memnun bir müşteri portböyüne ulaşmış olmanın gururunu yaşamaktadır. Anamur kompanzasyon Türkiye’nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. kuruluşundan  bu yana her müşterisine aynı kalite ve standartta hizmet vermeye hep özen göstermiştir. müşterilerini en doğru biçimde bilgilendirmek için ne eksik ne fazla bilgi aktarımını tüm çalışanları olarak dürüstlük ilkesi haline getirmiştir. Bu ilkelerinin meyvesini de sadece tavsiye üzerine, herhangi bir satış tekniği uygulamadan bu günkü müşteri portpöyüne ulaşmıştır.
Elektrikte kumanda ve otomasyon
Size en iyi profesyonel hizmeti sağlamak için ekibimizden destek talep Edebilirsiniz
Aktif - Re-aktif - ve kapasitif akım
Kendisine güvenen müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen Anamur kompanzasyon ekibi, aynı zamanda tasarruf bilincini artırma, Reaktif tanımı konusunda müşterilerine aydınlatıcı bilgi vermeyi sürdürmektedir.
Vizyon
Anamur kompanzasyon vizyon olarak, kurulduğu günden bu yana müşterilerinde Reaktif ve kapasitif akım bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen kompanzasyoncu olmayı hedef edinmiştir
Bize Ulaşın
0 536 432 0751
Bizi Takip Edin
AKTİF ELEKTRİK & OTOMASYON
AKARCA MAHALLESİ 313 SOKAK EMİNE KESER APARTMANI NO:8
Anamur/MERSİN